Chacara Incrivel Em Gravata! Villa
| WiFi Wi-Fi | Gratis parkering | Indtjekning/Udtjekning Hurtig ind-/ udtjekning |
| Aktiviteter Billard-/ poolborde | Røgfrit/Ikke-ryger Ikke-ryger værelser | Børnevenlig Legeområde til børn Spillerum |
| Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Tilbyder en privat pool, er Chacara Incrivel Em Gravata! Villa placeret 10 minutters kørsel fra Alto do Cruzeiro Mirante. Der er også 1 værelser og 1 badeværelser.
Det tager ca. 20 minutters gåtur for at nå Parque de Aventura Karawa ta. Det ligger 1 km fra Gravatá's centrum. Gæsterne kan spise i Galetos Gravata og Chale Choperias e Pizzaria No Meio Do Mundo placeret inden for 5-minuttets gåtur væk fra denne indkvartering.
Gæsterne kan tilberede deres egne måltider i et fuldt udstyret køkken. På stedet finder du billard.
- Lokale seværdigheder
- Paroquia Nossa Senhora das Gracas1351 km
- Parque de Aventura Karawa ta1586 km
- Assembleia de Deus1253 km
- Paroquia Sao Paulo1909 km
- Sonho de Criança-museet2180 km
- igreja batista923 km
- Three Kings Monument1887 km
- Lufthavne
- Recife Lufthavn83 km
På hotellet
General
- Ikke-ryger værelser
- Wi-Fi
- Gratis parkering
- Privat ind-/ udtjekning
- Hurtig ind-/ udtjekning
- Kæledyr tilladt
- Vagtservice
- Omklædningsrum
- Brandslukkere
- Nøgleadgang
Måltider og drinks
- Picnic område/ Borde
Aktiviteter og afslapning
- Solterrasse
- Have
- Grillfaciliteter
- Billard-/ poolborde
- Udendørs bad
Services
- Dyrefaciliteter til rådighed
På værelset
- Klimaanlæg
- Terrasse
- Havemøbler
- Fladskærms TV
- Brætspil
- Legeområde til børn
- Spillerum
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan jeg efterlade min bil under vores ophold i Chacara Incrivel Em Gravata! Villa?
Gæster på Chacara Incrivel Em Gravata! Villa kan parkere deres bil i en gratis privat parkeringsplads. - ❓
Hvor langt ligger Recife fra Chacara Incrivel Em Gravata! Villa?
Der er 85 km mellem Recife og Chacara Incrivel Em Gravata! Villa. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Chacara Incrivel Em Gravata! Villa?
Du kan bo på Chacara Incrivel Em Gravata! Villa med dit kæledyr.